×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

×

Žerucha veľkolistá - Lepidium sativum - semiačka - 1,5 g

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.semenaonline.sk/188-zerucha

Žerucha veľkolistá je zelenia s obsahom vitamíomv C, B1 a karoténu. Možno ju pestovať i na okne. Hodí sa na chlieb s maslom.

Read moreShow less
0,77 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorni ma, keď bude dostupné
Reference:
1002411Z
Obľúbené
Popis

Žerucha je rastlina veľmi nenáročná na pestovanie. Je to veľmi dekoratívna rastlina a zároveň je bohatá na vitamíny (C, B1, karotén).

Na pestovanie nám stačí vata alebo buničina a nízka miska, prípadne substrát pre výsev a množenie. Vatu/buničinu navlhčíme, tak aby voda nikde nestála. Misku môžeme prikryť fóliou pre urýchlenie klíčenia. Ideálna teplota na klíčenie je najmenej 20 °C. Po približne 2 - 3 dňoch zberáme zelené rastlinky.

Na vonkajšom záhone musíme počítať s dlhšou dobou klíčenia. Stanovisko by malo byť slnečné alebo polotieň a musíme ho udržovať vlhké.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1002411Z
Mohli byste ešte potrebovať
3,95 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.semenaonline.sk/558-stimulatory Stimulátor rastu je obľúbeným prípravkom podporujúcim klíčenie semien a zdravý rast a vzhľad hnojených rastlín. Ideálne je...
14,70 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.semenaonline.sk/97-ochrana-nielen-rastlin Prípravok Inporo Proti suchu je ideálnou voľbou pri pestovaní rastlín. Jeho pomocou podporíte zdravý rast rastliny a...

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu