×

Kategórie

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Elena T.
01.05.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Ako mám posúdiť tovar? Opýtajte sa na jeseň.
Avatar Zdenka K.
14.04.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodanie super komunikacia
Avatar Bernard K.
02.04.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Bezproblémovosť, rýchlosť
Avatar Lubica M.
31.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Prehladne a rychle vybavenie
×

BIO Uhorka šalátová poľná - semiačka - 0,3 g

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.semenaonline.sk/127-uhorky

Zelenina bohatá na vodu, minerálne látky a vitamíny, ktorá zároveň obsahuje len malé množstvo kalórií. U nás uhorky zdomácneli v stredoveku a dnes už sa bez nich žiadny poriadny šalát nezaobíde. Sú svieže a veľmi diétne, cez 90% ich váhy tvorí voda s obsahom účinných látok.

Čítaj viacShow less
1,84 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorni ma, keď bude dostupné
Odkaz:
1003015Z
Obľúbené
Popis

Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu napomáha redukcii telesnej hmotnosti a očisťuje telo od jedovatých splodín. Svoje využitie našli uhorky aj v kozmetike, výborne čistia pleť a zachovávajú sviežosť pokožky.

Ak uhorku vypestujete doma bez použitia umelých chemikálií, môžete ju bez obáv konzumovať aj so šupkou, pod ktorou sa skrýva najviac vitamínov. Odroda poľná je silnejšia a sa pestovať na voľnej pôde. Výsev začína asi v polovici apríla, rastlinu je však možné predpestovať v skleníku, a prvej úrody sa potom dočkáte za 80 dní. Uhorka je veľmi odolná, nie je potrebné sa obávať chladu a je tiež rezistentná proti chorobám.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1003015Z
Mohli byste ešte potrebovať
9,37 € s DPH

Neem Azal - prírodný insekticíd proti škodcom - 25 ml

Ide o postrekový insekticídny prípravok z výťažkov tropickej rastliny Azadiracha indica a pôsobí veľmi spoľahlivo proti voľne žijúcim savým a žravým škodcom. Pôsobí proti: voškám, húseniciam, strapkám, smútniciam, mandelinkám a ďalším.

Ako Neem Azal funguje:

Neem Azal T/S funguje tak, že zastavuje aktivitu škodcov. V priebehu niekoľkých hodín po aplikácii prípravku prestanú byť škodcovia aktívni a ďalej neškodia. Po niekoľkých dňoch sa populácia ďalej nevyvíja a skolabuje. Kolónie vošiek sú ešte určitý čas viditeľné, ale larvy sa už nevyvíjajú. 

8,21 € s DPH

Lepinox - biologický prípravok proti húseniciam - 3 x 10 g

Ide o biologický prostriedok proti húseniciam v zelenine a ovocí. Obsahuje baktériu Bacillus thuringiensis, ktorá je kryštalickým proteínom s insekticídnym účinkom. K aktivácii dochádza v črevách húseníc a motýľov a pôsobí tam ako jed. Lepinox pridávame vo forme vodorozpustného prášku. 

Prípravok pôsobí proti:

Obaľovač pásový, Obaľovač mramorovaný, Obaľovač jablkový, Obaľovač východný, Obaľovač slivkový, Vijačka kukuričná, Sivkavec konopný, atď.

6,50 € s DPH

Bio Garden

Bio Garden (chytrá huba) - ide o biologický prípravok proti plešnovým chorobám rastlín vo forme zmáčateľného prášku. Mikrobiologický fungicid bez ochrannej lehoty proti hubovým chorobám chráni mak, repku, jahody, viniče, obilie, trávnik a všetku zeleninu. Nevyžaduj si žiadnu ochrannú lehotu medzi posledným ošetrením a zberom. 

17,35 € s DPH

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.semenaonline.sk/darcekove-balicky-a-poukazky/darcekove-balicky

Vaše truhlíky a kvetináče nikdy nevyzerali tak dobre ako s našim balíčkom petúnií! Skombinovali sme pre vás zmes tých najkrajších petúnií pre vaše balkóny a terasy.

Oživte fasádu rodinného domu i paneláku. 

Darčekové balenie s vianočným zvončekom je zadarmo!

V zložení balíčku môžu nastať drobné zmeny v závislosti na skladových zásobách.

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa